Aktywny wypoczynek

Wypoczynek i relaks Gości to nasz cel. Zapewniamy wiele możliwości aktywnego spędzania czasu na terenie naszego Centrum.

KORTY TENISOWE

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa nowe, pełnowymiarowe korty do tenisa ziemnego wraz z szatniami i natryskami.
Zapraszamy do rezerwacji pod numerem telefonu :608 678 713  ,  601 595 472 

KORTY TENISOWE:
korty są czynne: od 01.05.2016 do 15.10.2016 r
w każdy dzień tygodnia w godzinach od 9:00 do 13:00 i od 15:00 do 20:00
w soboty i niedziele oraz święta w godzinach od 8:00 do 20:00

SPRZĘT WODNO-REKREACYJNY

Relaks na wodzie to wspaniały pomysł na spędzanie wolnego czasu. Centrum Rekreacji i Sportu Szkutnik udostępnia dla swoich Gości sprzęt wodno-rekracyjny: kajaki i rowery wodne wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Zapraszamy do rezerwacji pod numerem telefonu: 601 595 472 

ŁOWISKO

W pięknej okolicy nieopodal Lubina oferujemy możliwość samodzielnego łowienia ryb na specjalnie przygotowanych stanowiskach wędkarskich.  Blisko 5 hektarowy staw zarybiony jest  różnymi gatunkami ryb.

Zapewniamy niezbędny sprzęt:

  • wędki
  • podbieraki
  • akcesoria wędkarskie

Złowione trofea można zabrać do domu i delektować się smakiem świeżej ryby. Zachęcamy także do skorzystania z naszego kuchni.  Specjalnością Centrum są wyjątkowo smaczne karpie królewskie, których hodowlą i przyrządzaniem zajmujemy się od lat. Tylko u nas zjecie przepyszne chipsy z karpia.

Wstęp na łowisko (na czas łowienia) – bezpłatny (patrz regulamin) – wstęp na łowisko jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

  • stanowisko wędkarskie (szczegóły w regulaminie)
  • sprzęt wędkarski (wędka, podbierak, akcesoria) (szczegóły w regulaminie)
  • złowione ryby (szczegóły w regulaminie)
  • karp, okoń, karaś, płoć
  • lin, szczupak i amur
  • sum i jesiotr
  • węgorz –

 

BOISKA SPORTOWO-REKREACYJNE

Znajdujące się na terenie naszego Centrum boiska sportowo-rekreacyjne to dobra zabawa i możliwość rywalizacji. Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalnie wydzielony, bezpieczny, trawiasty teren przeznaczony do gier i zabaw na świeżym powietrzu. To świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną.

TRASY BIEGOWE / ROWEROWE / NORDIC WALKING

Na miłośników aktywnego spędzania czasu czekają ciekawe trasy biegowe i rowerowe, które przebiegają w okolicy naszego stawu. Woda, drzewa i świeże powietrze w spokojnej okolicy pozbawionej miejskiego zgiełku i komunikacji to wszytko czego potrzeba, aby sportowo spędzić wolny czas.

Centrum dysponuje rowerami turystycznymi dla dorosłych i dzieci.

PLAC ZABAW

Na najmłodszych czeka bezpieczny, specjalnie wydzielony plac zabaw z wieloma atrakcjami. Przy placu znajdą Państwo miejsce, aby usiąść w pobliżu swoich pociech i cieszyć się świeżym powietrzem.

GRILOWANIE

Przygotowane i wyposażone w niezbędny sprzęt miejsca do grillowania czekają na amatorów potraw z rusztu. Zapewniamy grill, drewno oraz akcesoria. Znajdujące się obok dwie drewniane altany grilowe umożliwiają biesiadowanie w gronie przyjaciół i znajomych.
Altany mieszczą do 80 osób.

Nasze Centrum to idealne miejsce na rekreację, wypoczynek, spotkania rodzinne i firmowe oraz warsztaty edukacyjne. To jedyny taki obiekt w bezpośrednim sąsiedztwie Lubina.

>> Sprawdź kalendarz rezerwacji na stronie głównej. <<

>> Zobacz plan centrum <<

Organizujemy imprezy okolicznościowe